Site Menü & İçerik

 • Veri Güncellemesi

  Ders Çizelgeleri Güncellendi
 • Değerli Hocalarımız ve Öğrencilerimiz

  09/09/2016

  Sizlerin de gözlemdiği üzere ders programlarımız EduPage destekli bir sistem üzerinden yayınlanmaya başlamıştır. Bu sistem içerisinde ayrıca Not Defteri (ders içi her türlü değerlendirmeden alınan notları gösterir) ve Devamsızlık (dönem içinde saat bazında devamsızlıkları gösterir) modülleri bulunmaktadır.

  Bu modüller teknik ekibimiz tarafından incelenmekte ve kullanıma uygun olup olmadıkları denetlenmektedir. Uygun görüldüğü takdirde bu dönem için bir şube üzerinde pilot uygulama yapılacak, başarılı sonuç elde edilirse de önümüzdeki dönemlerden itibaren sürekli olarak kullanılacaktır.

  Eğer sistemde kayıtlı e-posta adreslerinize (hocalar ve öğrenciler) EduPage için kullanıcı adı ve şifre gelirse pilot uygulamaya seçildiğiniz anlamına gelmektedir. Pilot uygulamada olan hocalarımız ve öğrencilerimizden zaman zaman sınırlı erişim ile sisteme girip incelemeleri ve geri bildirimde bulunmaları istenecektir.

  EduPage uygulamasını Apple Store ve Google Play Store'dan indirebilir ve deneyebilirsiniz.

  Yeni dönemin herkese başarı getirmesi dileğiyle,

  Yabancı Diller Yüksekokulu Teknik Ekibi

 • Mobil kullanıcılar

  Sevgili mobil kullanıcıları,

  Ders programınızı cep telefonunuzdan da kontrol edebilirsiniz. iPad, iPhone veya Android cihazınız varsa, yerel uygulanmayı indirmek mümkündür.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

 • Web Sayfasının Oluşturulma Tarihi

  17/02/2016 Okulumuzun Web Sayfası Şuan İnternet'e Yayınladı...

Duyurular

İletişim

 • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi / Yabancı Diller Yüksekokulu
 • + (90) 286 218 00 18

Resim Galerisi