Site Menü & İçerik

  • Veri Güncellemesi

    Ders Çizelgeleri Güncellendi
  • Değerli Hocalarımız ve Öğrencilerimiz

    09/09/2016

    Sizlerin de gözlemdiği üzere ders programlarımız EduPage destekli bir sistem üzerinden yayınlanmaya başlamıştır. Bu sistem içerisinde ayrıca Not Defteri (ders içi her türlü değerlendirmeden alınan notları gösterir) ve Devamsızlık (dönem içinde saat bazında devamsızlıkları gösterir) modülleri bulunmaktadır.

    Bu modüller teknik ekibimiz tarafından incelenmekte ve kullanıma uygun olup olmadıkları denetlenmektedir. Uygun görüldüğü takdirde bu dönem için bir şube üzerinde pilot uygulama yapılacak, başarılı sonuç elde edilirse de önümüzdeki dönemlerden itibaren sürekli olarak kullanılacaktır.

    Eğer sistemde kayıtlı e-posta adreslerinize (hocalar ve öğrenciler) EduPage için kullanıcı adı ve şifre gelirse pilot uygulamaya seçildiğiniz anlamına gelmektedir. Pilot uygulamada olan hocalarımız ve öğrencilerimizden zaman zaman sınırlı erişim ile sisteme girip incelemeleri ve geri bildirimde bulunmaları istenecektir.

    EduPage uygulamasını Apple Store ve Google Play Store'dan indirebilir ve deneyebilirsiniz.

    Yeni dönemin herkese başarı getirmesi dileğiyle,

    Yabancı Diller Yüksekokulu Teknik Ekibi

  • Mobil kullanıcılar

    Sevgili mobil kullanıcıları,

    Ders programınızı cep telefonunuzdan da kontrol edebilirsiniz. iPad, iPhone veya Android cihazınız varsa, yerel uygulanmayı indirmek mümkündür.

    Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

  • Web Sayfasının Oluşturulma Tarihi

    17/02/2016 Okulumuzun Web Sayfası Şuan İnternet'e Yayınladı...

Duyurular

İletişim

  • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi / Yabancı Diller Yüksekokulu
  • + (90) 286 218 00 18

Resim Galerisi